Sprawdź opinie naszych klientów o zegarkach Certina!

~ Kasia

Świetna jakość i genialny design! Przez kilka miesięcy odkładałam zaskórniaki, żeby sprawić narzeczonemu prezent na urodziny. Bardzo długo oglądałam wszystkie zegarki Certina, a w końcu zdecydowałam się na klasyczny zegarek ze srebrną kopertą, czarną tarczą i czarnym paskiem. Nie żałuję. Jest wykonany tak starannie, że nawet tak skromny model robi super wrażenie. Narzeczony się z nim nie rozstaje i jak na razie, nie widać na nim żadnej ryski. Niedługo zacznę odkładać na swój model, i już chyba dziś zacznę wybierać!


~ Paulina, Kraków

Polecam całym sercem markę. Niedawno sama skorzystałam z oferty. First Lady Ceramic to już mój drugi zegarek Certina. Mam jeszcze model na skórzanym, delikatnym pasku, z którego jestem bardzo zadowolona, ale szukałam czegoś o charakterze bardziej sportowym. Ta srebrno-biała ceramika prezentuje się cudnie i — jak dla mnie — może pasować nawet do eleganckiej sukienki, mimo ciężkiego paska. Mechanizm działa bez zarzutu, po wakacjach nad morzem nie zauważyłam żadnych problemów z wodoszczelnością, a nie zdejmowałam zegarka do pluskania. Ode mnie — same szóstki dla firmy — ani jeden, ani drugi zegarek nigdy mnie nie zawiódł.


~ Kamil, Włocławek

Wypróbowałem już kilka zegarkowych marek i jak do tej pory, Certina jest na szczycie mojego osobistego rankingu. Cenię przede wszystkim relację ceny do jakości i serwis posprzedażowy. Niedawno kupiłem nawet DS Action z zieloną tarczą bratankowi, którego jestem chrzestnym. Chciałem, żeby miał zegarek wytrzymały, który będzie z nim co najmniej przez kilka lat i to wydawał się najlepszy wybór. Był nieco za luźny, w sklepie bez problemu dostosowali pasek. Ze swoich najbardziej lubię nieco oldschoolowy Podium i noszę zazwyczaj do pracy.

 

Zajrzyj także na stronę naszego partnera http://sklepy.info.pl/